VšĮ „Radijo naujienos“

Tel. 8 6 7767771

VšĮ „Radijo naujienos“ pristato atsinaujinusią jau 15 metų veikiančia „ŽTV“.

Atsinaujinęs kanalas tampa muzikiniu, pramoginiu televizijos kanalu, o transliacijos yra matomos didžiojoje dalyje Lietuvos.
„ŽTV“ orientuotas į aktyvią, muziką mėgstančią, entuziastingą auditoriją, kuri čia galės pasinerti į muzikos naujienas, pramogas ir mėgautis jomis ištisą parą.
VšĮ „Radijo naujienos“ akcininkas Egidijus Vaškelevičius džiaugiuosi, kad pagaliau „ŽTV“ atsinaujimo ir programas galės matyti didelė Lietuvos auditorija, eteryje netrūks geros muzikos ir reportažų skirtų Plungės, Rietavo ir Telšių r. gyventojams.

„ŽTV“ galima matyti internetu WWW.ZTELEVIZIJA.LT ir kabelinių televizijų abonentai: UAB „Parabolė“ – Plungėje, Telšiuose, Kaune, Raseiniuose, UAB „Besmegeniai“ – Mažeikiuose, Telšiuose, Plungėje, N. Akmenėje, Akmenėje, Ventoje, Kuršėnuose, Viekšniuose, Sedoje, Skuode, Kėdainiuose, Jurbarke, Tauragėje, UAB „SPLIUS“ – Šiauliuose, Klaipėdoje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Kelmėje, Joniškyje, Pasvalyje, N. Akmenėje, Gargžduose, UAB „Ecofon“ – Vilniuje, UAB „Molėtų radijas ir televizija“ – Molėtuose, UAB „Ilora“ – Ventoje, N. Akmenėje ir UAB „Etanetas” – Šalčininkuose.